Zasady i warunki

Ta strona internetowa i dostawcy na niej dostarczeni są przeznaczone dla klientów pełnoletnich, ponieważ firmy mogą być wykorzystane tylko poprzez złożenie zamówienia, które stanowi prawną umowę między Użytkownikiem a Firmą. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, możesz zostać poproszony o natychmiastowe opuszczenie witryny internetowej i niezłożenie zamówienia.

Złożenie zamówienia automatycznie potwierdza, że ​​przeczytałeś, zrozumiałeś i wyraziłeś zgodę na związanie się umową prawną, na którą składają się niniejsze Warunki świadczenia usług.

Korzystanie z naszej strony internetowej lub składanie zamówienia bez czytania i zrozumienia naszych zwrotów dostawców może być całkowicie alternatywą dla Ciebie, a Firma nie będzie obciążona żadnymi konsekwencjami wynikającymi z nieznajomości wymienionych tutaj klauzul.

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ mamy teraz grupę doświadczonych pisarzy akademickich i ekspertów materiałowych, jest mała szansa, że ​​w ogóle nie ma szans, aby nasza praca zawierała plagiat. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych kupujących, przeprowadzamy ostateczny zapis za pomocą niezawodnego narzędzia do sprawdzania plagiatu, takiego jak Turnitin, a raport o plagiacie może zostać przesłany wraz z artykułem.

Zasady zwrotów

Odpowiadamy za terminowe dostarczenie Produktu w odpowiedzi na potrzeby Klienta wskazane w Zamówieniu. W przypadku naruszenia któregokolwiek ze zobowiązań Klienta, Konsument ma prawo do częściowego lub pełnego zwrotu kosztów w oparciu o naszą Ochronę MoneyBackAssure.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków od czasu do czasu, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z pozycjonowania będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian tych warunków. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, ogłosimy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie głównej i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie wykorzystywania przez nas klientów naszej witryny internetowej ‟informacji umożliwiających identyfikację osoby, powiadomienie e-mailem lub pocztą prawdopodobnie zostanie wysłane do osób, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie zmiany w naszym zakresie prywatności zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Następnie zaleca się, aby codziennie ponownie uczyć się tego stwierdzenia

Te zwroty i warunki stanowią część Umowy między Kupującym a nami. Uzyskanie dostępu do tej witryny internetowej i / lub podjęcie rezerwacji lub Ugody oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Zastrzeżenia i wszystkich zawartych w nim zwrotów i okoliczności. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy