Która z poniższych opcji ma największy wpływ na Twój kredyt

17 lutego 2021
Category: Zakup Domu

Która z poniższych opcji ma największy wpływ na Twój kredyt

Poniższe czynniki wpłyną na twoją zdolność kredytową. Pierwsze dwa są najbardziej wpływowe.

   1. Dokonuj płatności na czas
   2. Nie przegap płatności Zapłać rachunek tuż przed datą zamknięcia (termin płatności może być inny) Możesz zatrzymać jedną ze swoich kart na saldzie 0 $. Dokonuj mikropłatności Utrzymuj saldo swoich kart kredytowych poniżej 30% Rozejrzyj się, starając się o nowy kredyt Spłać swój dług 2-4 Bankowe karty kredytowe, 1-2 optymalne karty detaliczne Przywracanie starych kont
   3. Dług to świetna rzecz, kiedy spłacasz swoje długi. Może przynieść ogromne korzyści, a nawet zapłacić za zakupy. Prawie wszystko w życiu codziennym, kredyt ma wpływ na zakup domu, uzyskanie kontraktu na smartfona. Aby wynająć mieszkanie, potrzebujesz dobrego kredytu, niektórzy pracodawcy chcą wiedzieć, czy masz zdolność kredytową, czy ryzyko. Nawet Direct Tv może wyciągnąć raport kredytowy, aby ponownie otworzyć konto. Kredyt to świetna dźwignia finansowa, jeśli wystąpi nagły wypadek, który uderzy cię znikąd lub jeśli potrzebujesz czegoś, a po prostu nie masz wystarczająco dużo, możesz go przelać na swoją kartę kredytową. Pomaga dostać się do następnego przystanku. Jednocześnie buduje Twoją zdolność kredytową i podnosi naszą ocenę, umożliwiając uzyskanie pożyczki o niskim oprocentowaniu. Przydaje się to przy zakupie domu lub pojazdu.Gdy zaczniesz kupować rzeczy, które chcesz, a czego potrzebujesz, dług może szybko się pogorszyć. Twoja dźwignia zniknęła. I to jest jeden wielki koszmar.

    Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie wyniku jest poprawienie wyników terminowych płatności. Twoja historia płatności stanowi 35% Twojej zdolności kredytowej. Upadłość lub seria opóźnionych płatności mogą szybko obniżyć Twój wynik, a

    odzyskanie go zajmie trochę czasu.

    Ważne jest, aby pozostać na dobrej drodze. Formuły punktacji kredytowej nadają większą wagę niedawnej pozytywnej historii, a starsze słabe wyniki zanikają.

    tworzyć budżety i miesięczne zestawienia dochodów i nie tylko Kliknij tutaj

    -Nie przegap płatności. Zgłoszona zwłoka w płatności może obniżyć Twoją zdolność kredytową od 60 do 110 punktów, w

    zależności od innych informacji w raporcie kredytowym.

    – Zapłać rachunek tuż przed datą zamknięcia – Data zamknięcia może być inna niż termin płatności . A jeśli dokonasz płatności na czas, może ona zostać odebrana po dacie zamknięcia. Jeśli tak, Twoje zgłoszone saldo może być wysokie.

    Jeśli zapłacisz przed datą zamknięcia, całkowite saldo będzie niższe niż w przypadku płatności po zamknięciu. Im niższe wykorzystanie, tym wyższa jest ocena kredytowa. Kilka punktów może mieć duże znaczenie, jeśli starasz się o pożyczkę. Wystarczy, że zadzwonisz do wystawcy karty kredytowej i zapytasz go, kiedy zgłaszają saldo do biur kredytowych.

    – Możesz zatrzymać jedną ze swoich kart na saldzie 0 $. Upewnij się, że saldo nie przekracza 10% i staraj się nie utrzymywać sald na wszystkich swoich kartach w tym samym czasie.

    -Make Micro Payments. Mikropłatności częściej płacą niewielkie kwoty. Na przykład: Co tydzień dokonuję płatności w wysokości 25 dolarów. Płać częściej, a zmniejszysz średnie saldo dzienne, a tym samym odsetki, które płacisz w danym miesiącu

    – Utrzymuj wykorzystanie kredytu na poziomie 30% lub niższym. Jeśli wykorzystanie kredytu jest wysokie, ocena kredytowa spada. Jeśli mam 2 karty kredytowe z limitem 1000 USD na obie. I 1 jest przekroczony, a drugi ma zużyte 500 $. Moje wykorzystanie kredytu wynosi około 75%. Mój wynik spadnie. I wzajemnie

    Pobierz narzędzie do śledzenia rachunków aby nie stresować się niezorganizowanymi rachunkami.

    – Składając wniosek o kredyt, warto się rozejrzeć. Ubiegając się o karty kredytowe lub pożyczki, każdy pożyczkodawca sprawdzi Twoją historię kredytową. Każde „zapytanie jest wymienione w raporcie kredytowym.

    W systemie punktacji kredytowej zbyt wiele zapytań jest oznaką ryzyka. Uniknij tego problemu, porównując zakupy w krótkim okresie czasu. Jeśli możesz, spróbuj zachować jedną ze swoich kart kredytowych z saldem zerowym.

    – Spłać swój dług. Zrób listę wszystkich posiadanych kart kredytowych. Wraz z długiem na każdym i RRSO dla każdego. Wypisz je w kolejności od najniższego do najwyższego salda.

    Wybierz kartę o najniższym oprocentowaniu i odłóż ją na bok. To będzie ten, którego będziesz nadal używać. Spróbuj go używać tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

    – O ile to możliwe, zapłać pełną kwotę. Dokonaj minimalnej spłaty na wszystkich swoich kartach kredytowych z wyjątkiem tej z najniższym saldem. Wszelkie dodatkowe dochody, które masz, są używane do spłaty tego salda w pierwszej kolejności.

    Po spłaceniu pierwszej karty z najniższym saldem, weź tę samą kwotę, którą wykorzystałeś do spłacenia pierwszej karty i użyj jej, aby spłacić drugą kartę.

    To działa, ponieważ będziesz mieć coraz większe sumy pieniędzy, aby spłacić swój dług. Jest to znane jako metoda Snowball Kliknij łącze, aby pobrać arkusz roboczy Snowball Debt.

    -FICO mówi, że posiadanie 2-4 bankowych kart kredytowych jest optymalne. potrzebujesz wieku i wysokiego limitu. Wiek przychodzi z czasem, ale zwiększenie limitu kredytu można przyspieszyć. Jeśli Twój wynik przekracza 700, możesz poprosić o podwyższenie limitu kredytowego przynajmniej raz na 7 miesięcy.

    Jeśli Twój wynik jest mniejszy niż 700, możesz ubiegać się o zabezpieczoną kartę kredytową i zacząć z limitem 500 USD i obrać sobie za cel uzyskanie limitu do 5000 USD.

    – Odzyskiwanie starych kont . Ponowna aktywacja starych kont, które miały dobrą opinię w momencie zamknięcia. Jeśli stare konto

    zostanie ponownie otwarte, możesz odzyskać korzyści ze starszej linii handlowej.

    -Konsolidacja zadłużenia – konsolidacja zadłużenia łączy wysoko oprocentowane długi, takie jak rachunki z kart kredytowych, w jedną

    płatność o niższym oprocentowaniu. Może zmniejszyć całkowity dług i zreorganizować go, abyś spłacił go szybciej.

    Jeśli masz do czynienia z możliwą do zarządzania kwotą długu i chcesz po prostu zreorganizować wiele rachunków z różnymi stopami procentowymi, płatnościami i terminami płatności, konsolidacja zadłużenia to rozsądne podejście, z którym możesz sobie poradzić

    samodzielnie.

    Jeśli borykasz się z zadłużeniem, warto rozważyć usługę konsolidacji zadłużenia. Następnie powinni być w stanie poinformować Cię, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić każdego miesiąca i złagodzić stres związany z zadłużeniem.

    Porady są zwykle bezpłatne.

    NIE ma wyszukiwań kredytu.

    Twoje dane są przechowywane w ścisłej tajemnicy.

    Nie masz żadnych zobowiązań. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jeśli już jesteś zadłużony, jest pożyczenie większej ilości, wystarczyłoby tylko zwiększyć poziom długu, który już masz.

    Konsolidacja zadłużenia ma na celu rozliczenie wszystkich istniejących kart kredytowych, pożyczek i innych długów oraz połączenie ich w taki sposób, aby uzyskać tylko jedną niższą miesięczną płatność.

    Możesz sprawdzić NFCC jest to organizacja non-profit zajmująca się doradztwem finansowym.

    Plany zarządzania długiem , przeglądy raportów kredytowych, doradztwo w zakresie własności domu. Doradztwo w zakresie odwróconego kredytu hipotecznego. doradztwo w zakresie zapobiegania egzekucji oraz doradztwo w zakresie upadłości

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy