Kto jest właścicielem Capital One?

17 lutego 2021
Category: Pożyczki Osobiste

MSE NEWSFLASH 02/10

Kto jest właścicielem Capital One?Właśnie przeczytałem, że Towarzystwo Budowlane Skipton, które samo połączyło się z Towarzystwem Budowlanym Scarborough w marcu 2009 r., Kupiło w czerwcu 2009 książeczkę oszczędnościową Capital One Bank.

Czy ktoś wie, czy to była tylko strona oszczędnościowa Capital One, którą kupił, czy to oznacza, że ​​Skipton również stoi za kartami kredytowymi Capital One w Wielkiej Brytanii?

Odpowiedzi

To długa, stara historia.

Ale krótka wersja jest taka, że ​​wiele, wiele lat temu (w czasach, gdy odmawiali uznania programu FOS) miałem kartę kredytową Capital One i pokłóciłem się z nimi.

Chociaż ostatecznie rozwiązali sprawę (po LBA), obiecałem sobie, że nigdy więcej ich nie użyję.

Mam też oszczędności w Skipton Building Society od kilku lat, więc byłem trochę zaniepokojony odkryciem połączenia z Cap1, ale ponieważ Skipton kupił tylko ich książeczkę oszczędnościową, mogę z tym żyć.

Jestem długoletnim członkiem Skipton. fwiw Uważam, że obsługa klienta CapitalOne jest znacznie lepsza niż ta oferowana przez Skipton Building Society na przestrzeni lat… całkowita niekompetencja ze strony tego ostatniego i nieuczciwość ze strony niektórych pracowników.

ale tak, CapitalOne to duża amerykańska korporacja. Przez lata miałem przy sobie karty i zarobiłem świetny zwrot gotówki, ale sprawili, że ich oferta jest niekonkurencyjna, więc dawno mnie nie ma. mam jednak nadzieję, że nie opuszczą rynku brytyjskiego. byłoby o jednego gracza mniej i być może wrócą z czymś pożytecznym: pomyśl: wyjście z rynku brytyjskiego zwykle wydaje się oznaczać „sprzedaj książkę Barclaycard, co byłoby po prostu niekorzystną (dla konsumentów) konsolidacją.

Szybkie linki

DARMOWY e-mail oszczędzający pieniądze

Otrzymujcotygodniowy bezpłatny e-mailpełen ofert, przewodników i bez spamu

Narzędzia i kalkulatoryTani klub energetycznyZapewniamy najtańszą taryfę

Kwalifikowalność pożyczekWszystkie najlepsze niezabezpieczone pożyczki osobiste

Kwalifikowalność karty kredytowejNarzędzia dla różnych typów kart kredytowych i zakupów

Najlepsze zakupy hipotecznePorównuje tysiące kredytów hipotecznych

Kalkulator hipotecznyOsiem rachunków za wszystkie kwoty kredytu hipotecznego

Bezpłatne narzędzie do składania skargResolver – zautomatyzowany system reklamacji

Jak działa ta witrynaUważamy, że ważne jest, abyś zrozumiał mocne strony i ograniczenia witryny. Jesteśmy dziennikarską witryną internetową i staramy się zapewnić najlepsze przewodniki, wskazówki, narzędzia i techniki dotyczące oszczędzania pieniędzy, ale nie możemy zagwarantować, że będą doskonałe, więc pamiętaj, że korzystasz z informacji na własne ryzyko i nie możemy przyjąć odpowiedzialności, jeśli coś poszło źle.

  • Te informacje nie stanowią porady finansowej, zawsze przeprowadź własne badania, aby upewnić się, że są one odpowiednie dla konkretnych okoliczności i pamiętaj, że koncentrujemy się na stawkach, a nie usługach.

  • Zgodnie z ogólną polityką nie badamy wypłacalności wspomnianych firm (jakie jest prawdopodobieństwo, że zbankrutują), ale istnieje ryzyko, że każda firma może walczyć i rzadko jest upubliczniana, dopóki nie będzie za późno (patrz rozdział 75 przewodnik dotyczący ochrony wskazówki).
  • Zwróć uwagę, chociaż zawsze staramy się podawać dokładne informacje o produkcie w momencie publikacji, niestety cena i warunki produktów i ofert mogą być później zmienione przez dostawcę, więc najpierw sprawdź dokładnie.

  • Często podajemy linki do innych witryn internetowych, ale nie możemy odpowiadać za ich zawartość.

    Zawsze pamiętaj, że każdy może publikować posty na forach MSE, więc może się to bardzo różnić od naszej opinii.MoneySavingExpert.com jest częścią MoneySuperMarket Group, ale jest całkowicie niezależna od redakcji. Jej postawa stawiania konsumentów na pierwszym miejscu jest chroniona i zapisana w prawnie wiążącym Kodeksie redakcyjnym MSE.

    Więcej narzędzi zMartin Lewis jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do Martin S Lewis.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy