Jak wykonać przelew z PNC Bank

17 lutego 2021
Category: Konto Bankowe
TransferWise
Jako amerykański emigrant szukasz najlepszego sposobu na przelew pieniędzy w banku PNC.Jedynym problemem jest to, że PNC wymaga wizyty w lokalnym oddziale banku w celu zainicjowania procesu przelewu. W rzeczywistości większość banków nadal wymaga wizyty w oddziale banku podczas wysyłania pieniędzy za granicę. Może to być niewygodne i zająć dużo czasu. Jako alternatywę dla międzynarodowego przelewu bankowego PNC, sprawdź TransferWise. Jest to idealne rozwiązanie dla tradycyjnego banku, jeśli szukasz opcji płatności, która jest łatwiejsza i tańsza do przesyłania pieniędzy za granicę.

Inicjowanie przelewu z PNC Bank

Aby wysłać przelew z konta bankowego PNC, musisz odwiedzić lokalny oddział banku PNC. Niestety oznacza to, że nie możesz zażądać przelewu online z PNC – dotyczy to zarówno przelewów krajowych, jak i międzynarodowych. Formularz wniosku o przelew bankowy będzie dostępny w każdym oddziale banku PNC, abyś mógł zainicjować proces wysyłania pieniędzy do przyjaciół i rodziny.

Alternatywnie, PNC Bank współpracuje z Popmoney, dzięki czemu możesz przesyłać środki za pomocą konta bankowego PNC i innych posiadanych kont. Możesz nawet przesyłać pieniądze znajomym i rodzinie bez wymiany gotówki lub czeków. Będziesz potrzebować numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail odbiorcy, aby rozpocząć przesyłanie pieniędzy za pomocą Popmoney i PNC Bank.

Międzynarodowy przelew bankowy: wysyłaj pieniądze za granicę za pomocą banku PNC

Jeśli zdecydujesz się na przelew pieniędzy za pomocą PNC, pierwszym krokiem jest zebranie informacji o przelewie odbiorcy. Następnie wykonaj te dokładne kroki, aby przelać pieniądze za pomocą banku PNC.