Bluebird od American Express: wszystko, co musisz wiedzieć

17 lutego 2021
Category: Twój Raport

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Bluebird od American Express to karta przedpłacona, która obniża opłaty i oferuje funkcje bankowe i handlowe, które przewyższają wielu konkurentów.

Otrzymujesz wygodę przedpłaconego konta z funkcjami bankowymi, takimi jak bezpośredni depozyt. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ofert Amex oszczędzających pieniądze, które w innym przypadku są dostępne tylko za pomocą kart kredytowych. Inteligentni klienci żyjący bez długów sprawiają, że Bluebird jest najlepszym wyborem do zarządzania swoimi finansami.

Przyjrzyjmy się temu, co oferuje Bluebird od American Express!

Spis treści

Spis treści

Co to jest Bluebird?

Wiele przedpłaconych kart debetowych wiąże się z mnóstwem opłat, które ostatecznie kosztują posiadacza karty ogromną kwotę. Bluebird od American Express jest wyraźnym zwycięzcą w tej kategorii, ponieważ nie ma rocznej opłaty ani żadnych opłat miesięcznych za utrzymanie otwartego konta.

Jak otrzymać Bluebird z American Express

Możesz poprosić o kartę Bluebird online za darmo lub kupić ją w uczestniczących sklepach detalicznych za 5 USD.

W przeciwieństwie do ubiegania się o kartę kredytową, Twój raport kredytowy nie zostanie pobrany przy zamówieniu karty Bluebird.

Jak wpłacić pieniądze na swoje konto

Istnieje kilka sposobów dodawania pieniędzy do konta Bluebird. Niektóre wymagają odwiedzenia Walmart, podczas gdy inne można zrobić online lub za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Niezależnie od metody, której użyjesz do wpłaty pieniędzy na konto Bluebird, maksymalna kwota, jaką możesz dodać, to 100 000 USD rocznie i 10 000 USD miesięcznie.

Bezpośredni depozytJeśli Twój pracodawca płaci Ci poprzez wpłatę bezpośrednią, możesz połączyć swoje konto Bluebird, aby Twoja wypłata została automatycznie przelana na to konto.

Aby Bluebird mógł przyjąć depozyt, płatność musi pochodzić z konta bankowego w USA. Nie zostaniesz obciążony opłatą za wpłatę pieniędzy tą metodą.

Zwrot podatkuMożesz wyznaczyć swoje konto Bluebird, aby otrzymać zwrot podatku, jeśli go otrzymasz. Nie zostaniesz obciążony opłatą za wpłatę pieniędzy tą metodą.

Karta debetowaMożesz również wpłacić pieniądze na swoje konto za pomocą bankowej karty debetowej. Wpłaty można dokonywać za pośrednictwem konta Bluebird online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bluebird.

Możesz wpłacić do 200 $ dziennie i 1000 $ miesięcznie. Nie zostaniesz obciążony opłatą za wpłatę pieniędzy tą metodą.

Gotówka może zostać wpłacona na Twoje konto w Walmart Money Centers. Możesz również wpłacić pieniądze osobiście za pomocą karty debetowej w Walmart. Te depozyty są uważane za depozyty gotówkowe.

Możesz wpłacić do 2500 USD (1,999 USD w Walmart) dziennie i łącznie 5000 USD miesięcznie. Nie zostaniesz obciążony opłatą za zdeponowanie pieniędzy żadną z tych metod.

Możesz również wpłacić gotówkę w innych punktach sprzedaży detalicznej, ale opłata za to może wynieść do 3,95 USD.

CzekiJeśli chcesz zdeponować czeki, możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bluebird dzięki funkcji Mobile Check Capture. Możesz wpłacić do 5000 USD dziennie i 10000 USD miesięcznie.

Podobnie jak większość metod wpłaty za pomocą Bluebird, ta metoda nie wiąże się z żadną opłatą.

Jak wydawać, wypłacać i przesyłać pieniądze

Istnieje kilka sposobów wydawania pieniędzy, płacenia rachunków i wypłacania gotówki za pomocą Bluebird

RachunkiTwoje konto Bluebird jest wyposażone w funkcję opłacania rachunków, która ułatwia opłacanie czynszu, opłat za media, płatności za samochód i nie tylko. Możesz dokonać płatności online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Kiedy korzystasz z funkcji płacenia rachunków Bluebird, wyślą Ci czek w Twoim imieniu. Jeśli Bluebird nie ma jeszcze Twojego odbiorcy na liście, możesz dodać nowego odbiorcę.

Jednak jesteś ograniczony do płatności w wysokości 5000 USD miesięcznie na rzecz dodanych odbiorców, podczas gdy możesz wysyłać wymienionych odbiorców do 10000 USD miesięcznie.

Transakcje – handlowiec i onlineMożesz użyć swojej karty Bluebird, aby zarobić do 15 000 $ miesięcznie na zakupach. Twoja karta Bluebird może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty American Express.

Transakcje peer to peerMożesz wysłać znajomym i rodzinie do 2500 $ miesięcznie.

Wypłaty gotówkiTwój Bluebird z American Express może być używany do wypłacania gotówki w dowolnym z ponad 24 000 bankomatów MoneyPass w całych Stanach Zjednoczonych.Możesz również wypłacać gotówkę z bankomatów spoza sieci, ale za każdą wypłatę pobierana jest opłata w wysokości 2,50 USD (plus wszelkie wymagane opłaty przez sieć bankomatu).

Możesz również otrzymać gotówkę od Walmart poprzez tzw. Cash Pickup Powered by Ria. Oto harmonogram opłat dla Ria:

Kwota wypłaty gotówki Opłata
Do 500 $ 3 USD
500,01 USD do 1000 USD 6 $
1000,01 do 2900 USD 9 USD

Transfer pieniędzy

Bluebird2Walmart Money Transfer Powered by Ria umożliwia przesyłanie do 2500 $ dziennie. Oto opłaty związane z tymi transferami, które można odebrać w dowolnej lokalizacji Walmart w USA lub Portoryko:

Kwota przelewu Opłata
Do 50 USD 4 USD
50,01–1000 USD 8 USD
1000,01 do 2500 USD 16 $

Przelej na konto bankowe

Możesz przelać do 15 000 $ miesięcznie ze swojego konta Bluebird na połączone konto bankowe. To wszystko można zrobić online.

CzekiMożesz poprosić o użycie czeków papierowych, ale obowiązuje opłata 19,95 USD plus koszty wysyłki i podatki. Jeśli chcesz wypisać czek na 2000 USD lub więcej, musisz uzyskać w tym celu preautoryzację. Ten proces może zająć kilka dni.

Oferty Amex

Cechą Bluebird, w przeciwieństwie do innych kart przedpłaconych, jest to, że możesz zaoszczędzić na zakupach dzięki ofertom Amex.

Oferty Amex to oferty ograniczone w czasie, które są regularnie aktualizowane i różnią się w zależności od konta. Możesz znaleźć zniżki w różnych sklepach, restauracjach i nie tylko. Oferty te są ograniczone czasowo, a nowe są regularnie dodawane.

Czy Bluebird gromadzi mile?

Bluebird nie gromadzi mil ani punktów. Koncentruje się na codziennym zarządzaniu finansami, a nie na nagrodach za podróże.

Końcowe przemyślenia

Jeśli wolisz zarządzać swoimi finansami za pomocą karty debetowej zamiast karty kredytowej, Bluebird jest świetną opcją.

Bluebird ma wiele cech tradycyjnego konta bankowego, takich jak bezpośredni depozyt. Opłaty są niskie w porównaniu do konkurencji. Dodatkowo masz dostęp do oszczędzających pieniądze ofert Amex, które w innym przypadku wymagają karty kredytowej American Express.

Ci, którzy chcą żyć bez długów lub naprawiają swój kredyt, uznają Bluebird za atrakcyjny produkt.

* Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości bluebird.com

Często Zadawane Pytania

Co to jest Bluebird?

Bluebird od American Express to przedpłacona karta debetowa z możliwością ponownego doładowania, która jest popularną alternatywą dla tradycyjnych kont bankowych.

Jak wpłacasz pieniądze na swoje konto Bluebird?Możesz ustawić bezpośrednią wpłatę wypłaty lub odwiedzić Walmart, aby wpłacić gotówkę, czeki lub doładować kartę debetową. Dodatkowo możesz wpłacić zwrot podatku na swoje konto Bluebird.

Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

Mynaprawdęto doceniam!

– Alex i Erin

Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

O Alexie Millerze Zrzeczenie się: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy banku ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

40 komentarzy

Mój syn nie ma teraz karty kredytowej i musi zostać w hotelu, żeby wziąć udział w kongresie. Zarezerwowałem dla niego hotel. Czy może użyć swojej karty Bluebird do opłacenia zakwaterowania w hotelu?

Niestety tej karty nie można używać do rezerwacji hotelowych. Zobacz ich warunki tutaj: https://www.bluebird.com/legal/member-agreement.html#useofbluebird – wyszukaj słowo „hotel na tej stronie, a zobaczysz odpowiednią sekcję.

Mogłem użyć swojej karty, aby zarezerwować pokój w hotelu w lutym.

To nie jest prawda. Użyłem mojego Bluebirda do podróży do Paryża. Użyłem jej do rezerwacji i opłacenia zakwaterowania, a także po powrocie do Stanów Zjednoczonych mogłem użyć karty w hotelu Hilton w pobliżu lotniska Boston Logan

Dziękujemy za udostępnienie tego punktu danych. Jest to dość dziwne, ponieważ w Regulaminie Bluebird wydaje się, że jest inaczej. W każdym razie jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami!

Nie. Warunki mówią, że hotele, wypożyczalnie samochodów itp. „Mogą nie działać. Nie mówi „nie będzie ani „nie będzie. Możliwe jest więc użycie karty Bluebird w hotelu, ale jest również możliwe, że karta zostanie odrzucona.

Należy również pamiętać, że hotele, stacje benzynowe i wypożyczalnie samochodów często nakładają uciążliwe blokady na środki z karty debetowej. Więc jeśli kwota blokady przekracza saldo na koncie, karta zostanie odrzucona.

Dobrze wiedzieć, Michael! Dziękuję za wyjaśnienie!

nie wiem o hotelach, ale najpierw jak zarejestrujesz swoją kartę? Próbowałem już od miesięcy i nie mogłem, zdążyłem go użyć, ale teraz nie mogę postawić na to więcej pieniędzy i nie zarejestruję się na twojej stronie, więc masz nową kartę i nie pozwolisz mi przekroczyć moich pieniędzy?

Najlepiej zadzwonić do obsługi klienta Bluebird (czynna 24/7) pod numer 1-877-486-5990

Nigdy nie odbierają i jestem zawieszony przez ponad 2 godziny, a potem się rozłącza.

To samo przytrafiło mi się, że trzymają ponad 200 dolarów od prawie miesiąca, odkąd wynająłem ciężarówkę U-Haul. Nikt nie odbiera telefonu. Pewnej nocy siedziałem przez godzinę i 18 minut, a kiedy podeszli do telefonu, rozłączyliśmy się. Nie możesz z nikim rozmawiać. To absurdalna karta i jak tylko moje fundusze zostaną usunięte, upuszczam ją i sugeruję wszystkim, do których ich poleciłem, aby zrobili to samo.

Kiedy dostałem swoją kartę, zapomnieli umieścić Jr. na moim imieniu…

Zadzwoniłbym do Amex i poprosiłbym o nową kartę z Jr., jeśli jest to ważne.

Mam go pierwotnie do użytku z moim narzędziem do dopasowywania cen Walmart. Potem moje czeki zostały bezpośrednio przelane na konto, kiedy dostałem nową pracę, która nie dawała papierowych. Było świetnie, dopóki ktoś nie ukradł moich informacji. Zadzwoniłem, żeby to zgłosić i dezaktywować kartę. Ponad 2 tygodnie później i nadal nie ma karty. Brak dalszych działań w sprawie mojego oszustwa. 2 telefony i 2 przełożonych później nadal nie ma możliwości odebrania czeku i tylko „powinien (prawdopodobnie) być tam jutro. Jeden facet miał czelność zapytać mnie, na co tak bardzo potrzebowałem funduszy. Jedzenie! Rachunek za prąd! Gaz do i z pracy! Kiedy dostanę nową kartę, „na pewno dostanę prawdziwy bank i po prostu zapłacę miesięczne opłaty, aby nie przechodzić przez to więcej.

Świetna historia, ale winą jesteś ty. Po co anulować kartę, gdy skradziono Twoje „informacje? Wszyscy wiedzą, że uzyskanie nowej karty zajmuje trochę czasu, można było po prostu wycofać środki, wiedząc, że są potrzebne, a następnie wpłacić je z powrotem po otrzymaniu nowej karty. I tak będziesz potrzebować nowego do opłacenia rachunków.

Dlaczego nie kupić nowego w sklepie, a następnie przelać środki do tego przez internet? Lub jeśli znasz kogoś z przelewem na kartę Bluebird. Wiele opcji, zamiast pisać skargę, która niczego nie rozwiązuje.

Nie rozumiem, dlaczego czek mojej żony nadal nie jest jej dany? Nazywa się Megan Smith, wszyscy powtarzacie, jutro jutro i to było zarówno te jutra, jak i ich nie ma. Czy musimy ponownie przelać go z jednego banku i całkowicie pominąć Twój? Pomyśleliśmy, że to pomoże i łatwiej będzie po prostu przekazać ci jej rzeczy. Ale teraz okłamałeś ją już od dwóch dni. Jeśli powiesz, że jest w toku, to gdzie to jest?

Przykro mi z powodu twoich frustracji, ale proszę, zrozum, że jesteśmy blogiem podróżniczym. Nie jesteśmy American Express ani żadnym bankiem ani nie jesteśmy powiązani z żadną kartą kredytową. Po prostu piszemy o podróżach i finansach. Skieruj do nich swoje wiadomości, aby pomóc w naprawieniu sytuacji.

Mam Bluebirda od pięciu lat i byłem zadowolony aż do niedawnych oszustw. Ostatnio otrzymałem wiele telefonów w celu rozwiązania problemu z oszustwem. Wysłali moją nową kartę na zły adres po tym, jak podałem im nowy adres. Po kilkukrotnym oddzwonieniu, nadal mieli zły adres i musiałem im wyraźnie powiedzieć, żeby usunęli zły adres. Zadzwoniłem do nich dzisiaj i ponownie podałem poprawny adres, a oni powiedzieli mi, że będę mieć nową kartę do 30 lub 31 lipca. Do tej pory to, co mi powiedzieli, było kłamstwami. Złodziejowi łatwiej było zdobyć moje pieniądze niż mnie.

Jestem Amerykaninem mieszkającym za granicą i nie mam konta w banku w USA. Chciałbym używać Bluebird do comiesięcznych płatności debetowych na rzecz amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej. czy to możliwe? Czy mogę przelać środki z mojego zagranicznego rachunku rozliczeniowego lub AMEX do Bluebird? (Przelew kredytowy)

Dlaczego numer telefonu Blue Bird nie oferuje żywej osoby do rozmowy? Mam pytania dotyczące korzystania z mojej karty i zawsze jest ona zautomatyzowana. Jak mogę rozmawiać z żywą osobą?

Cześć Rhon, pamiętaj, że nie jesteśmy American Express. Jesteśmy Upgraded Points, stroną internetową poświęconą punktom i milom, która czasami zawiera recenzje kart kredytowych.

Biorąc to pod uwagę, nierzadko zdarza się, że firmy obsługujące karty kredytowe wykorzystują zautomatyzowaną usługę do kierowania Cię do odpowiedniego przedstawiciela. Gdy już wszedłeś i wprowadziłeś swój numer społecznościowy lub numer karty, aby ustalić, że jesteś obecnym klientem, możesz spróbować powiedzieć „porozmawiaj z przedstawicielem lub czasami, naciskając klawisz 0 lub klawisz #, zasygnalizuje usługę, aby wysłała Cię do przedstawiciel.

Powodzenia – może ktoś inny czytający ten artykuł będzie miał dla Ciebie lepszą odpowiedź i da nam znać w komentarzach poniżej.

Czy nadal naprawdę możesz ładować karty debetowe do Bluebird? Ta opcja nie pojawia się w aplikacji.

Mam BlueBirda od ponad 5 lat i uwielbiam to. Miałem kilka pobieżnych opłat, które zauważyłem i zadzwoniłem do Amex, a oni natychmiast poprawili wszystko i wysłali mi nową kartę, którą otrzymałem w ciągu tygodnia. Nie podoba mi się tylko to, że teraz pobierają opłaty za czeki. Na szczęście ostatni zestaw dostałem tuż przed wprowadzeniem nowej opłaty za zamówienia czeków (żeby było jasne, nie ma opłaty za wypisanie czeku tylko w celu zamówienia czeków fizycznych). Dla mnie jestem osobą zapominalską, więc w przypadku czeków bluebird korzystasz z aplikacji i wstępnie autoryzujesz numer ck # i kwotę, a ona pobiera je z twojego salda, aby później nie było żadnych problemów. Chciałbym tylko, żeby AmEx był akceptowany w mniejszych sklepach dla mam i pop.

Wielu jest oszukiwanych przez karty American Express / Bluebird! Możesz złożyć skargę tutaj:

https://forms.federalreserveconsumerhelp.gov/secure/complaint/formComplaint

Proszę UDOSTĘPNIAĆ RT, aby pomóc wielu oszukanym

To była bardzo dobra karta. Nigdy więcej. Miniony rok przyniósł spadek. Brak obsługi klienta i sposób na wiele problemów z funduszami. Sprawdź stronę Consumer Affairs, aby zobaczyć setki nowych skarg. Nie bierz tej karty.

Najgorsza karta w historii. Zbyt trudno doładować pieniądze bez innego konta bankowego, nie można dokonywać transakcji ACH. Nie sprostał szumowi, żałuję nawet, że to dostałem. Po prostu załóż zwykłe konto czekowe i trzymaj się z dala od tego typu kont.

Jak, u licha, masz dodać fundusze do własnego konta, jeśli nie pozwolą ci wyciąć czeku na „siebie? Musiałem porzucić cały program, naprawdę frustrujące. Inne opcje to przyjmowanie gotówki do walmart (nie) i przekazywanie 200 USD za pomocą debetu DZIENNIE do limitu 1000 USD miesięcznie.

Z jakiegoś powodu usunęli możliwość wykonywania bezpośrednich przelewów bankowych w celu dodania środków (zasadniczo jak wypisanie czeku dla siebie, tylko bez czeku). Bez wyjaśnień. Karta stała się dla nas bezużyteczna.

Unikaj tej karty za wszelką cenę. Używałem go przez 2 lata ze względną łatwością, jednak otrzymywałem tylko wypłaty i wypłacałem gotówkę. Ostatnio zacząłem go częściej używać. Wszelkie blokady nałożone na konto zostaną zwolnione po 7-30 dniach. Musiałem czekać 7 dni na wyczyszczenie hotelu ACH, mimo że hotel natychmiast zwrócił mi pieniądze. Amex trzymał go jako zakładnika przez tydzień. Użyłem go do wypożyczenia samochodu, największego błędu mojego życia. Było wiele autoryzacji od wypożyczalni samochodów, a następnie jedna ostateczna opłata pozostawiła rachunek ujemny (powodem, dla którego dostałem kartę było uniknięcie debetu w rachunku bieżącym), więc kiedy otrzymałem płatność, pobrano kolejne 300 USD. Wyleciałem z nimi telefon po 7 dniach od zwrotu wypożyczonego samochodu i powiedzieli, że muszę czekać 30 dni od transakcji do transakcji, aby pieniądze zostały zaksięgowane. Mają ponad 600 dolarów moich pieniędzy.Powinienem być w stanie pozwać lub otrzymać odsetki od moich pieniędzy. Zasadniczo biorą twoje pieniądze jako nieoprocentowaną pożyczkę. Kiedy zapytałem, dlaczego trwa to tak długo, powiedziano mi, że nie jest to jeden z akceptowanych sposobów dodawania pieniędzy do karty, mimo że jest to ZWROT. Potem, kiedy poprosiłem o rozmowę z przełożonym i powiedziano mi, że nie ma go w pobliżu, mogli przyjąć moje nazwisko i poprosić kogoś o telefon w ciągu 1-2 dni roboczych.

Zanim wybierzesz kartę Bluebird American Express, przeczytaj! Jestem i jestem posiadaczem karty Bluebird od około 6 lat. Powodem, dla którego dostałem kartę, był fakt, że Wal-Mart miał swój program nagród w postaci zwrotu gotówki, kiedy przesyłałeś swoje rachunki. W każdym razie niedawno przebywałem w hotelu z kasynem i ośrodku wypoczynkowym i użyłem mojej karty, aby zapłacić za pokój, zatrzymany depozyt itp. Cóż, w sumie było to około 280 dolarów. Miałem dostać wszystko, ale 80 $ z powrotem, ponieważ różnica została tylko wstrzymana. Jeśli zatrzymałeś się w hotelu z kasynem, wiesz, o czym mówię…

Cóż, następnego dnia, kiedy się wymeldowałem, po raz pierwszy zatrzymałem się w bankomacie, aby dokonać wypłaty, i miałem 7 $ na koncie i powinienem mieć 560 $. CO. Cóż, po kłótni z kierownikiem hotelu dowiedzieliśmy się, dlaczego tak się stało. Bluebird obciążył mnie nie raz, nie dwukrotnie, ale trzykrotnością pierwotnej kwoty 280 dolarów. Więc kierownik hotelu dzwoni do nich i powiedział jej, że nie mogą zwolnić pieniędzy z mojej karty, dopóki hotel na ich końcu nie nada transakcji statusu zwolnienia. Kierownik faktycznie zrobił to już tego ranka, zanim jeszcze się wymeldowałem. Dała im kod autoryzacji transakcji i wszystko, a to NADAL NIE BYŁO wystarczająco dobre dla Bluebird.

Powiedzieli mi, że muszę czekać 8 dni roboczych, zanim zwrócą pieniądze na moją kartę! Cóż, kiedy wróciliśmy do domu, ponownie zadzwoniłem do Bluebird i rozmawiałem z menedżerem, a ona powiedziała mi to samo, że muszę czekać 8 dni, aż kasyno zwolni status oczekujący na transakcję. Cóż, wydrukowała kopię arkusza transakcji, która wskazywała, że ​​w FAKCIE został on zwolniony, a NIE w toku, i PONOWNIE dałem im numer autoryzacji transakcji, ale nadal nie był on dla nich wystarczająco dobry.

Więc nie tylko trzykrotnie odjęli 280 dolarów, ale ostatecznie nie zwrócili mi pieniędzy przez osiem dni. Oddali mi wszystko oprócz 80 dolarów dwa razy. Zatrzymali 80 dolarów dwa razy, podczas gdy powinni go zatrzymać tylko raz! Ta karta to najgorsza karta na świecie! Mogą i będą kraść twoje pieniądze, a jedynym powodem, dla którego trzymają twoje pieniądze w 8-dniowym wstrzymaniu przed ich rozerwaniem, jest to, że mogą siedzieć w ich instytucji i przyciągać odsetki! Pobierają opłatę nie raz, nie dwukrotnie, ale 3 razy za wypłatę z bankomatu. Opłata za mobilną realizację czeków jest skandaliczna, a agenci obsługi klienta są nie tylko obcokrajowcami, ale także są niegrzeczni! Jedyną zaletą tej karty jest to, że możesz załadować na nią gotówkę za darmo w Walmart, poza tym, że jest okropna!

Posiadam kartę Bluebird American Express. Posiadam tę kartę od 2-3 lat. Chciałbym wiedzieć, czy jest zaktualizowana karta z chipem? Chciałbym dostać, jeśli to możliwe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy