8 najlepszych aplikacji inwestycyjnych w 2020 roku

8 najlepszych aplikacji inwestycyjnych w 2020 roku
16 października 2020
Category: Będziesz Mógł

Przez Josh Patoka Zaktualizowano 16 lipca 2020 r

Niektóre linki zawarte w tym artykule pochodzą od naszych reklamodawców. Przeczytaj nasze Oświadczenie dla reklamodawców.

Czy obecnie płacisz wysokie opłaty za inwestycje? Czy inwestujesz tylko niewielkie kwoty i nie stać Cię na opłaty pobierane przez większość brokerów internetowych? Czas zamiast tego rozważyć te aplikacje inwestycyjne. Nie będziesz płacić żadnych rocznych opłat za konto, które pochłaniają zwrot z inwestycji.

W przypadku inwestorów, którzy nie chcą podejmować codziennych decyzji inwestycyjnych i nie chcą zmieniać równowagi portfela, niektóre z tych aplikacji mogą nawet zarządzać całym kontem bez dodatkowych kosztów. Jeśli jedynym powodem, dla którego nadal płacisz opłatę za posiadanie tradycyjnego brokera, takiego jak Edward Jones, czytaj dalej, aby zobaczyć, jak możesz zaoszczędzić na poważnych moolah bez uszczerbku dla wydajności portfela!

Niezależnie od Twojego doświadczenia inwestycyjnego i strategii, te aplikacje mogą pomóc Ci zmaksymalizować zwroty przy najniższych możliwych kosztach. Nadal będziesz musiał płacić prowizje handlowe (zazwyczaj 4,95 USD lub mniej), ale nadal możesz uniknąć opłat maklerskich i wysokich opłat za fundusze inwestycyjne, które wydają się być korzystne tylko dla twojego doradcy.

W tym artykule

Czego można oczekiwać od bezpłatnych aplikacji inwestycyjnych

Ponieważ inwestujesz, aby zwiększyć swoje dochody, pojęcie darmowych aplikacji do inwestowania sprowadza się do większej ilości pieniędzy w portfelu każdego miesiąca!

Twoim największym wahaniem może być to, co musisz poświęcić, aby cieszyć się bezpłatną aplikacją. W końcu zwykle dostajesz to, za co płacisz.

Fenomen epoki internetu polega na tym, że koszt prawie wszystkiego spadł w porównaniu z okresem przed internetem; inwestowanie nie jest wyjątkiem. W ciągu jednego pokolenia koszt kupna lub sprzedaży akcji spadł z 45 USD za transakcję do 4,95 USD – nawet 0 USD w przypadku niektórych domów maklerskich – ponieważ każdy może dosłownie wykonać transakcję w kilka sekund za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Te bezpłatne aplikacje inwestycyjne pozwalają handlować niemal wszystkim. Niektóre aplikacje specjalizują się w funduszach ETF (Exchange Traded Funds), inne mogą handlować tylko akcjami, a niektóre to kompleksowe usługi maklerskie oferujące akcje, obligacje, fundusze ETF, fundusze inwestycyjne i forex.

Oprócz różnych opcji inwestycyjnych, będziesz musiał zwrócić uwagę na możliwości badawcze i wykresy. Niektóre są bardzo prymitywne, podczas gdy inne pozwolą ci uruchomić ponad 100 różnych wykresów na telefonie lub tablecie.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy inwestujesz od 30 lat, możesz wybrać w pełni zautomatyzowaną aplikację, a inne są całkowicie samodzielne.

Wybierając aplikację inwestycyjną, pamiętaj o trzech kryteriach:

  • Opcje inwestycyjne
  • Możliwości badawcze
  • Czy aplikacja jest samodzielna (DIY) czy zautomatyzowana?

Wiedza o tym, jak działa każda z tych bezpłatnych aplikacji inwestycyjnych, pomoże Ci lepiej wybrać aplikację odpowiednią dla siebie. A teraz przejdźmy do naszych ulubionych bezpłatnych aplikacji inwestycyjnych.

1. Kapitał osobisty

Kapitał osobisty to podwójna platforma finansowa. Wiele osób korzysta z bezpłatnej aplikacji do budżetowania Personal Capital, aby śledzić swoje wydatki i tworzyć cele finansowe. Mają nawet darmowy analizator opłat inwestycyjnych, który przyjrzy się Twoim obecnym inwestycjom i wyda zalecenia dotyczące znalezienia podobnych funduszy o niskich opłatach.

Jeśli masz co najmniej 100 000 USD do zainwestowania, możesz zainwestować za pomocą Kapitału Osobistego i mieć bezpłatny dostęp do doradcy finansowego. Nawet jeśli nie masz (jeszcze) tak dużego kapitału do zainwestowania, nadal możesz śledzić swoje bieżące inwestycje za darmo, niezależnie od tego, z jakiego brokera korzystasz.

Jeśli korzystasz z więcej niż jednego brokera, może to być najłatwiejszy sposób, aby zobaczyć wszystkie swoje pieniądze w jednym miejscu.

Kapitał osobisty

Dowiedz się więcej o Kapitale Osobistym już dziś!

2. Betterment

Betterment jest jednym z najpopularniejszych „robo-doradców” ze względu na niskie opłaty, łatwość obsługi i automatyczne równoważenie portfela. Obejmują one również bezpłatne pobieranie strat podatkowych, co oznacza, że ​​Betterment będzie starał się dokonywać inwestycji przyjaznych podatkom, gdy tylko będzie to możliwe, aby Twoje zyski kapitałowe na koniec roku były jak najniższe.

Aby rozpocząć inwestowanie z Betterment, potrzebujesz tylko 1 USD. Po wypełnieniu wstępnego kwestionariusza, w którym Betterment określa cele inwestycyjne i tolerancję ryzyka, inwestorzy zainwestują w portfel akcji i obligacji ETF. W miarę jak będziesz się starzeć, Betterment automatycznie zmieni alokację twojego portfela z funduszy ETF opartych na akcjach na więcej obligacji, które są mniej zmienne w miarę starzenia się i bliskiej emerytury.

Podstawowa opłata za zarządzanie wynosi 0,25% na całkowitej wartości portfela, ale można mieć opłaty za zarządzanie odstąpienia przez okres jednego roku po przeniesieniu istniejącego konta inwestycyjnego Poprawy.

Doskonalenie

Dowiedz się więcej o Betterment już dziś!

3. Żołędzie

Żołędzie to aplikacja do mikroinwestowania, którą łączysz z kartą kredytową lub debetową. Aplikacja zaokrągla każdy zakup i inwestuje różnicę w portfel ETF.

Chociaż nie powinna to być Twoja podstawowa platforma inwestycyjna, może to być doskonała pomoc dodatkowa, która pomoże Ci zbudować małe gniazdo bez zdawania sobie sprawy, że pieniądze są pobierane z konta czekowego.

Korzystanie z żołędzi kosztuje 1 dolara miesięcznie, więc ta aplikacja nie jest darmowa, ale jeśli żołędzie mogą zamienić twoją dodatkową resztę w zysk, dywidendy mogą zrównoważyć miesięczną opłatę.

Żołędzie

Za jedyne 3 $ miesięcznie możesz uzyskać solidny finansowy system odnowy biologicznej. Zainwestuj resztę, oszczędzaj na emeryturę, zarabiaj dodatkowe inwestycje i wiele więcej.

4. WeBull

Popularną bezpłatną aplikacją inwestycyjną jest Webull . Wszystkie transakcje na akcjach i ETF są bezpłatne. Możesz nawet handlować zagranicznymi firmami ADR, których nie oferują inne darmowe aplikacje inwestycyjne. Webull również wkrótce uruchomi platformę do handlu opcjami.

Możesz uzyskać dostęp do Webull z ich aplikacji na Androida lub iOS oraz dowolnego komputera. Webull oferuje podstawowe narzędzia badawcze online i wewnątrz aplikacji. Jednym z fajnych narzędzi, które może Ci się spodobać, jest handel papierami. To narzędzie pozwala symulować akcje handlowe, aby zobaczyć, jaki może być Twój potencjalny zysk lub strata.

Webull nie wymaga minimalnego salda, aby dołączyć. Chociaż depozyt otwierający w wysokości 100 USD + pozwala uzyskać jeden darmowy zapas. Twoje darmowe akcje będą warte od 8 do 1000 USD. To, jaki towar otrzymasz, jest tajemnicą.

Webull

Dowiedz się więcej o Webull już dziś!

5. Robinhood

Czy potrzebujesz aplikacji, która pozwoli Ci bezpłatnie handlować akcjami i opcjami?

Robinhood ma aplikację do inwestowania i platformę dostępną dla laptopów. Ta aplikacja nie kradnie bogatych, by dawać biednym, jak jej imiennik. Jednak zapłacisz 0 USD za transakcję, co sprawia, że ​​jest to najtańszy sposób kupna i sprzedaży akcji, a nie funduszy ETF lub funduszy inwestycyjnych.

Jeśli nadal polegasz na raportach badawczych i zaawansowanych wykresach, zanim zaczniesz handlować, Robinhood ma tylko bardzo podstawowe możliwości tworzenia wykresów. W ten sposób Robinhood może oferować nieograniczoną liczbę transakcji o wartości 0 USD.

Za pomocą Robinhood możesz kupić tylko całe akcje. Jeśli masz 200 USD do zainwestowania, a udział kosztuje 198 USD, pozostałe 2 USD zostaną zapisane na następny zakup akcji.

Robinhood i Webull działają bardzo podobnie. Przeczytaj więcej o tych dwóch tutaj.

Robinhood

Dowiedz się więcej o Robinhood już dziś!

6. Ally Invest

Jeśli wykonasz więcej niż 30 transakcji na kwartał, Ally Invest obniży twoją opłatę handlową do 3,95 $ z 4,95 $. Opłaty te są zniesione przez pierwsze 90 dni, kiedy przelewasz saldo w wysokości co najmniej 10 000 USD. Nawet jeśli nie jesteś częstym inwestorem, Ally Invest nadal pobiera najniższe opłaty handlowe.

Innym powodem, dla którego warto rozważyć Ally Invest, jest fakt, że do otwarcia konta i nagradzanej obsługi klienta potrzeba 0 USD .

Ally Invest

Dowiedz się więcej o Ally Invest już dziś!

7. M1 Finanse

M1 Finance to kolejna bezpłatna aplikacja, która pozwala inwestować w gotowe portfele ETF. Możesz też zbudować własne „ciasto na zamówienie”, które może składać się zarówno z akcji, jak i funduszy ETF. Za pomocą M1 Finance możesz nawet kupić ułamkowe akcje.

M1 Finance reklamuje się jako hybryda robo-doradcy i tradycyjnego brokera inwestycyjnego. Dzieje się tak, ponieważ oferuje zautomatyzowane inwestycje, ale zawiera również opcje dostosowywania.

Pamiętaj, że M1 Finance nie oferuje planów 529 ani planów 401k. Jednak oferuje IRA, w tym Roth IRA, tradycyjne IRA i SEP IRA.

Początkowe minimum konta to 100 $ dla kont maklerskich i 500 $ dla kont emerytalnych, zanim będziesz mógł dokonać pierwszej transakcji. Nie będziesz płacić opłat za zarządzanie kontem, równoważenie portfela lub minimalizację podatków.

M1 Finance

Świetny sposób na bezpłatne inwestowanie w akcje i fundusze ETF. Oznacza to brak opłat handlowych. Mają też aplikację do łatwego śledzenia inwestycji na telefonie.

8. Fundrise

Jeśli myślałeś, że inwestowanie w nieruchomości jest przeznaczone tylko dla bogatych, pomyśl jeszcze raz. Fundrise pozwala inwestować w rzeczywiste projekty dotyczące nieruchomości komercyjnych. Wszystko, co musisz zrobić, to zainwestować co najmniej 500 USD, aby rozpocząć inwestowanie w dochód eREIT.

Jedyna opłata, jaką płacisz za eREIT, to roczna opłata w wysokości 1% całkowitej wartości twojego portfela; opłata, którą zapłacisz za pomocą swoich funduszy ETF i funduszy inwestycyjnych, ponieważ prowadzenie funduszu inwestycyjnego nadal kosztuje, nawet jeśli aplikacja jest bezpłatna.

Możesz rozważyć inwestycję w nieruchomości, aby zdywersyfikować swój portfel, abyś nie był całkowicie zależny od giełdy, aby uzyskać pasywny dochód.

Przeciętny inwestor Fundrise osiągnął następujące zwroty po uwzględnieniu opłat:

  • 2014: 12,25%
  • 2015: 12,42%
  • 2016: 8,76%
  • 2017: 11,44%
  • 2018: 9,11%
  • 2019: 9,47%

Podczas gdy nieruchomości nie zawsze będą osiągać lepsze wyniki niż rynki giełdowe lub będą przynosić pozytywne zyski, ludzie zawsze potrzebują miejsca do spania i pracy, co oznacza, że ​​zawsze będzie popyt na nieruchomości.

Kolejną zaletą inwestowania w eREIT jest to, że nie musisz być również właścicielem, który jest odpowiedzialny za naprawę wycieków wody o 3 nad ranem lub znajdowanie najemców, którzy zapełnią niezajęte miejsce. Te obowiązki pozostawiają profesjonalistom, po prostu finansujesz ich wysiłki i zarabiasz na ich sukcesach.

Fundrise

Inwestuj w nieruchomości już za 500 USD. Podczas gdy większość platform do inwestowania w nieruchomości jest otwarta tylko dla akredytowanych inwestorów, Fundrise udostępnia ją wszystkim inwestorom.

streszczenie

Ponieważ brokerzy online nadal obniżają opłaty, aby inwestowanie było bardziej przystępne niż kiedykolwiek, możemy cieszyć się korzyściami. Pieniądze, które niegdyś służyły do ​​opłacania opłat maklerskich, można teraz zainwestować i natychmiast zacząć przynosić odsetki składane. Inwestowanie nigdy nie było tak przystępne, jak teraz!

Korzystanie z popularnych aplikacji inwestycyjnych, takich jak te wymienione powyżej, może sprawić, że inwestowanie będzie łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy inwestujesz w akcje, fundusze ETF czy nieruchomości, istnieje bezpłatna aplikacja do inwestowania, która może Ci pomóc.

Którą inwestycję wolisz? Akcje, fundusze ETF, nieruchomości, jedno i drugie? A którą darmową aplikację inwestycyjną wypróbowałeś?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy